systemy parkingowe

systemy parkingowe
systemy parkingowe
systemy parkingowe
systemy parkingowe
systemy parkingowe
systemy parkingowe
  • Oprogramowanie firmy DEJW
    do zarządzania parkingiem komercyjnym, zamkniętym.


  • Umożliwia zarządzanie i kontrole wielu bileterek wjazdowych oraz szlabanów, wielu terminali wyjazdowych kilkunastu punktów kasowych ręcznych oraz automatycznych działających w oparciu o automaty płatnicze.

  • Oprogramowanie umożliwia tworzenie wielu parkingów na jednym obszarze np.: parking pracowniczy, parking vip, parking strzeżony, oraz komercyjny. To wszystko w obrębie jednego placu.zadzwoń i zapytaj
Oprogramowanie firmy DEJW sprawdzony producent systemów i urządzeń parkingowych. Otwartość i uniwersalność systemów pozwalają na stosowanie ich zarówno do obsługi małych parkingów z kasami ręcznymi jak i dużych z kasami samoobsługowymi. DEJW Parking przystosowany jest do obsługi sieci parkingów i współpracy z innymi systemami.

Cechą, która wyróżnia nasze systemy od innych, jest możliwość ich instalacji bez konieczność prowadzenia przewodów komunikacyjnych, co czyni instalacje niezwykle prostą, szybką i tanią. Poszczególne elementy systemu (wjazd, wyjazd, punkty rozliczeniowe) nie wymagają okablowania, wymagane jest tylko zasilanie 230V lub zasilanie bateryjne.

Systemy DEJW PARKING wprodukowane przez firmę są otwartymi rozwiązaniami przeznaczonymi do sprawnego zarządzania obsługąparkingu. Otwartośći uniwersalnośćsystemówpozwalająna stosowanie ich zarówno do obsługi małych parkingów z kasami ręcznymi jak i dużych z kasami samoobsługowymi. DEJW Parking przystosowany jest do obsługi sieci parkingów i współpracyz innymi systemami. W skład systemu wchodzi szereg elementów pozwalających na zbudowanie konfiguracji najlepiej dopasowanej do potrzeb użytkownika. Podstawowymi komponentami systemu obsługi parkingu DEJW PARKING są
1. Terminal kontroli wjazdu
2. Terminal kontroli wyjazdu
3. Bilety papierowe
4. Bilety (karty) elektroniczne
5. Kasa ręczna (obsługa człowieka)
6. Kasa automatyczna ( Terminal Płatniczy)
7. Oprogramowanie systemowe
8. Bariery blokujące (szlabany, kolczatki, słupki automatyczne), sygnalizatory

WJAZD
Podstawowym elementem systemu jest terminal wjazdowy, którego zadaniem jest kontrola wjazdu,wydawanie biletów oraz obsługa klientów abonamentowych posługujących siębiletem elektronicznymw postaci karty zbliżeniowej. Terminal wjazdowy współpracuje z barierą blokującą Terminal umożliwia:
1. Wykrywanie pojazduza pomocą detektora pętli indukcyjnej
2. Wydawanie biletu wjazdowego z kodem paskowym po naciśnięciu przycisku
3. Odczytywanie abonamentowych kart zbliżeniowych za pomocą wbudowanego czytnika
4. Sterowanie barierą po wydaniu biletu lub odczytaniu uprawnionej karty zbliżeniowej bariera jest podnoszona. Sterowanie sygnalizacją świetlnąpo pobraniu biletu lub odczytanie uprawnionej karty zbliżeniowej. Komunikację głosową z obsługą parkingu za pomocą wbudowanego domofonu (opcja).
5. Wyświetlanie informacji Terminal może pracowaćw sieci lub autonomicznie (Praca autonomiczna nie wymaga przewodów komunikacyjnych pomiędzy Terminalem a punktem rozliczeniowym. Do zainstalowania Terminala wystarczy tylko zasilanie 230V

WYJAZD
W zależności od układu parkingu stosowane sąróżne sposoby kontroli wyjazdów. Bariera wyjazdowamoże być sterowana ze stanowiska kasowego umieszczonego przy wyjeździe lub przez terminal wyjazdowy. Podstawową funkcją terminala wyjazdowego jest otwieranie bariery wyjazdowej i kontrola wyjazdu z parkingu.