bramy segmentowe

bramy segmentowe
bramy segmentowe
bramy segmentowe
bramy segmentowe
bramy segmentowe
bramy segmentowe
bramy segmentowe
Eleganckie bramy segmentowe Hörmann

otwierają się pionowo i pozostają pod stropem zapewniając optymalną iloœć wolnego miejsca zarówno w samym garażu, jak i przed nim.• Równe odstępy między przetłoczeniami i niewidoczne łączenia segmentów w bramach z przetłoczeniami.

TYLKO W FIRMIE HÖRMANN:
trwała ochrona przed ewentualną korozją dzięki zastosowaniu stopy oœcieżnicy z tworzywa sztucznego• NOWOŒŚĆ: LPU 67 Thermo zapewnia doskonałą izolacyjnoœć cieplną dzięki segmentom z przegrodą termicznązadzwoń i zapytaj o szczegóły

Bramy segmentowe wykonane są z tworzywa sztucznego. Wysoka na 4 cm stopa ościeżnicy jest odporna na uszkodzenia, zakrywa ościeżnicę w miejscu narażonym na powstawanie rdzy i trwale zabez-piecza bramę przed ewentualną korozją. W przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań ta długotrwała ochrona jest skuteczna nawet w przypadku długo utrzymującej się wilgoci. Poza tym stopa ościeżnicy tworzy razem z uszczelką progową bardzo estetyczne zakończenie bramy.

Bramy segmentowe otwierają się pionowo i pozostają pod stropem, oszczędzając miejsce. Konstrukcja ta zapewnia maksymalną ilość miejsca zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Bramy garażowe segmentowe mogą być instalowane w każdym otworze garażowym i zapewniają do 14 cm większą szerokość przejazdu niż bramy uchylne. Posiadają też trwale elastyczne uszczelnienie, które jest odporne na działanie warunków zewnętrznych i z czterech stron optymalnie uszczelnia bramę.